Do diskuse přidávejte příspěvky dole !

Diskuse

křepelky

david | 22.02.2014

Prodáváte násadová vejce křepelky?????

Re: křepelky

Autor: Dalibor | 22.02.2014

Ano, ale pouze osobní odběr v Opavě po domluvě

Kamarát

Kiwo | 13.02.2014

Ahoj, tvoje videa son našiel na youtube sú dosť poučné a zaujímavé.
Môj spolužiak si kúpil 1 prepelicu (křepelku) a má ju v byte. Urobil si voliérku kde ju má a cez deň ju púšťa po byte pobehať. Chcel by som sa spýtať či sa sa už z takýmto niečim stretol ? :D dík za odpoveď. :)

Re: Kamarát

Autor: Dalibor | 13.02.2014

Ahoj, díky za chválu.
S tím jsem se ještě nesetkal, ale proč né že :) je to pěkný ptáček :) když je jedna tak nenadělá moc špíny. Možná lepší jak andulky nebo papoušci, aspoň má vajíčka a může je sníst, tedy chci se zeptat jestli mu snáší ?

Re: Re: Kamarát

Kiwo | 13.02.2014

áno ale iba občas :) A teraz na jar by som si chcel aj ja jednu kúpiť na skúšku, ale neviem či sa dá v zverimexe kúpiť neaká zmes na krmenie alebo niečo podobné pretože nemám ani šajnu že čím sa to krmy. Ak by si vedel poradiť tie suroviny po slovensky a ak chcdeš tak aj po česky.

Re: Re: Re: Kamarát

Autor: Dalibor | 14.02.2014

kup normální směs pro nosnice (kuřice) N1 nebo N.

Re: Re: Re: Re: Kamarát

Kiwo | 14.02.2014

A kolko to asi stojí ?

Re: Re: Re: Re: Re: Kamarát

Autor: Dalibor | 14.02.2014

0,6 euro asi za KG to je 10-20Kč

umirani křepelek

paja | 29.01.2014

ahoj mam problém koupil jsem 10 slepiček a 2 kohoutky asi 3měsični z ničeho nic my začali hynout slepičky každý den či obden jedna nevím proč jestli je to že jsou v novem prostředí žradlo mají dostatek i vodu dik za odpově

Re: umirani křepelek

Autor: Dalibor | 30.01.2014

Ahoj setkávám se s tím samým problémem rád bych ti řekl čím to je ale opravdu netuším.

Kohoutek nebo Slepička??

Jara | 04.01.2014

Ahoj jsem začátečník v chovu křepelek.Jak poznám kohoutka od slepičky?? Děkuji Jara

Re: Kohoutek nebo Slepička??

Tomáš | 04.01.2014

U přírodního barevného rázu lze rozeznat slepičky od kohoutků při přepeřování ve věku asi 3-4 týdnů. Slepička má rovnoměrně kropenaté bříško, kdežto kohoutek ho má jednobarevné lososově hnědé.

Re: Kohoutek nebo Slepička??

Autor: Dalivor | 04.01.2014

Ahoj
Takže když si chytneš křepelku vzhůru nohama tak zkus opatrně pomačkat kolem kloaky (zadečku) a pokuď se nic nestane tak se jedná o slepičku a kohoutek tzv. pění bílé (spermie) Takto je to rozpoznatelné tež v těch 4-6 týdnech. A je to jistější metoda ale je to lepší zkoušet v těch 6 týdnech kdy by měly být křepelky pohlavně dospělé.

líhnutí

david | 02.01.2014

Ahoj od kdy začínáš líhnout?

Re: líhnutí

Autor: Dalivor | 03.01.2014

Ahoj, já začínám dávat vejce do líhně kolem poloviny března tak, ať jsou kuřátka na velikonoce :)

jaky typ slepic pro zacatecnika

Cenek | 29.08.2013

Ahoj
tak jsem si rikal ze bych vyskousel slepice pro zacatek a kurnik uz mam postaveny i zatepleny proste vsechno je ready jen nevim jaky druh slepic mam poridit a jestli mam koupit kurata vejce popr dospely? fakt nevim rikam jen na zkousku chci jen tak 2 slipky aby bylo dost vajec jen tak pro rodinu :)

Re: jaky typ slepic pro zacatecnika

Autor: Dalibor | 29.08.2013

Ahoj 2 slípky ??? to né, pořiď si jich aspoň 5. Já nevím plemena neřeším mě příjde že je to uplně jedno od dvou slepic počítej tak max 8 vajec za týden víc asi ne ! to je málo. tak si kup takove ty 2 nebo 3 mesicni ,cena max 150 drahší neber. okolo těch 110-120 bych dal max za jednu slípku.

Re: Re: jaky typ slepic pro zacatecnika

Cenek | 29.08.2013

Moc dik za odpoved a jen tak mimochodem muzes doporucit nejaky web nebo neco s cim mas zkusenosti?

křepelky

jan | 20.08.2013

ahoj čim je krmis křepelky

Re: křepelky

Autor: Dalibor | 21.08.2013

Ahoj krmím K2 a pšeničný šrot v poměru 2:1,5

Záznamy: 81 - 100 ze 147
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>
Přidat nový příspěvek