Do diskuse přidávejte příspěvky dole !

Diskuse

Zemědělec

filip | 29.03.2014

Prosimtě a používáš acidomod D napiě mi díky

Re: Zemědělec

Autor: Dalibor | 29.03.2014

ne

Zemědělec

filip | 21.03.2014

dobře děkuju a udělal bys mi nákej lehoučkej kurník jako nákres pro 15 slepic prosimtě můj uš je takovej divnej a slepičky nejsou v pohodlí je uš starej musí se zničit prosím skus mi nákej jednoduchej nakreslit a pošli na mail díky

Zemědělec

filip | 20.03.2014

prosimtě 18 den se vajička neobracej nic se s nima nedělá jen se rozprašujou díky napiš

Re: Zemědělec

Autor: Dalibor | 21.03.2014

prosimtě od 19.dne se neobrací ale můžeš je ještě 19.otočit je lepší, když je otočíš

Zemědělec

filip | 19.03.2014

tak kdyš budu mouhou tak 3 deně ale může se stát jen dvakrát myslim že se ale nic nestane prosimtě mohl bys mi udělat nákresn nákýho jednoduchýho kurníku prosimtě děkuju na Filipkubis15@seznam.cz děkuju a napiš jestly to je zprávně

Zemědělec

filip | 19.03.2014

ahoj vlhkoměr nemám ale mám tam vedle plata misku s vodou ale kropim to eště rozprašovačem eště mám nastojoto a naležato mám jich tam 41 a misku nevim jak bych to udělal ale mohu to nák eště vimyslet od neděle kdy to bude odmej den tak je budu točit uš jen 2 deně ráno a večer ale vajíčka rozprašuju 2 krát deně napiš děkuju

Re: Zemědělec

Autor: Dalibor | 19.03.2014

tak pokuď to kropíš tak je to v pohodě :) ale já otáčím stále 3x denně je to lepší čím víc tím líp. ale nic se nesmí přehánět

Zemědělec

filip | 18.03.2014

jo a prosimtě líhen sem postavil mám tam 37-38 stůpnů otáčím vejce 3 deně ráno odpoledne večer a mám tam mysku s vodou vedle vajíček prosimtě napiš jestly to dělám zprávně díky

Re: Zemědělec

Autor: Dalibor | 19.03.2014

jo děláš to správně, vlhkoměr náhodou nemáš ? aby tam byla vlhkost přes 65% když je malá tak musíš dát větší plochu vody. A vejce máš naležato ? nebo nastojato ??? pokuď naležato tak vejce překuluj po boku je to lepší. Já mám 37,5-38,5 teď se mi zrovna líhnou křepelky :) a lepší by byla ta miska pod vejci kdyby to šlo ! a hlavně jak se budou líhnout tak se tam kuřátka nesmí dostat !!! hned se jinak utopí !!!

Zemědělec

filip | 18.03.2014

ahoj jak děláš učkování u kuřat ja že líhen mám ale očkování nevim jak udělat porad mi díky

Re: Zemědělec

Autor: Dalibor | 18.03.2014

Ahoj, normálně se drůbež pro domácí chov neočkuje, příjde mi to zbytečné.

Zemědělec

Filip Kubiš | 10.03.2014

ahoj zaujala mě tvoje videa pošli mi prosím nákresy líhně na mail a tak dál díky moc mail Filipkubis15@seznam.cz

Re: Zemědělec

Autor: Dalibor | 13.03.2014

Ahoj, promiň ale já žádné nákresy nemám, mohl bych něco vytvořit ale nic neslibuji, pokusím se

Re: Re: Zemědělec

filip | 13.03.2014

ahoj pošli a napiš mi co se všechno s vajíčky musí dělat otáčení kolikrát větrání l na íhně jak dlouho a tak další na Filipkubis15@seznam.cz díky

odchovna pro křepelky

Honza | 05.03.2014

Ahoj, mohl by si popsat svojí odchovnu na čerstvě vylíhlá kuřata křepelek. Jak máš řešené vytápění, jakou teplotu udržuješ, jak si vyřešil větrání atd. Děkuji za odpověď.

Re: odchovna pro křepelky

Autor: Dalibor | 06.03.2014

Ahoj, tak je to normální bedna z desek asi 80x50cm vysoká taky těch 50cm asi. no a z boku mám dvířka cca. 20x20cm a tam je pletivo. jinak svítím dvěma žárovkama 25w, které jsou zavěšené a kuřata pod něma spí. Mají tam asi 30C. Jinak strop mají taky víko z desek. Dávám je na seno a jak trochu vyrostou tak se musí každý den měnit.

Re: Re: odchovna pro křepelky

Honza | 06.03.2014

Díky za odpověď. Jenom k těm dvířkům. Říkal si, že je máš pouze z pletiva, to ti neutíká teplo? Ty dvě zářivky to stačí na vytopit?

Re: Re: Re: odchovna pro křepelky

Honza | 06.03.2014

Ještě by mě zajímalo, kolik kusů v odchovně máš?

Re: Re: Re: Re: odchovna pro křepelky

Autor: Dalibor | 06.03.2014

teplo utíká ale mají dost čerstvého vzduchu a ty dvířka jsou na boku, kdyžtak něco dám před ně ať tam netáhne. Tak do 50ks křepelek, ale tak ve 3 týdnech nejpozději jdou do klecí :)

Záznamy: 61 - 80 ze 147
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>
Přidat nový příspěvek