Do diskuse přidávejte příspěvky dole !

Diskuse

optani

paja | 18.08.2013

tys je objednaval ne bo jels proně posilaj i na dobirku

Re: optani

Autor: Dalibor | 18.08.2013

já jsem se s pánem domluvil přes mail a přijel jsem si pro ně k němu :) není to žádný podvodník opravdu má křepelky a vejce jsou oplozené z 50 bylo 47 což je luxus. A pošle to i na dobírku ale asi bude chtít peníze předem což je logické protože kdyby mu to někdo nevyzvedl a vejce mu přišli zpátky tak je může už vyhodit

optani

paja | 18.08.2013

ahoj dalibore sleduju tvi videa vsecki dalsem podle tebe lihen a povehlo semne toho vilihnou naporvi smne 11 krat muzu se zptat kde si koupil křpelči vajčka ty prvni

Re: optani

Autor: Dalibor | 18.08.2013

ahoj tak křepelčí vejce jsem koupil ve štítině https://www.krepelcivejce.com/

křepelky

Misak Barvínek | 13.08.2013

Ahoj Dalibore, teda... klobouk dolů i s parukou :)
Narazil jsem na tvoje video na "jůtůbu". 3. díl, krabičky... pak jsem shlédnul i ty ostatní, no a ted sjíždim tvoje stránky :D
Vyrůstal jsem na statku, vloni si pořídil slepice... ted pokukuju po křepelkách :)
Jak máš prosím tě ty klece veliký? Jsem na internetu našel cca 100x50x35 (dxšxv), že prej se do toho vměstná 20 křepelek a cena 1500,- Kč. Přijde mi, že se pak křepelky moc nehnou a cena je taky celkem vysoká. Myslim, že bych to zvládnul "ušít" sám :)
Jo a odkud jsi? :)
Díky a držim palce v chovatelství... Misak

Re: křepelky

Autor: Dalibor | 14.08.2013

Ahoj díky moc...
jsem rád že už konečně mě pár lidí najde na tom internetu :) já mám tu klec ty tři klece stejné všechny jsou 100x65x25-30 (podlaha je šikmo) těch 5cm
mám tam nejvíc 10 křepelek a jsou uplně vpohodě dokonce dovádí a běhají a když dostanou něco zeleného většinou salátek tak toho se musí učastnit všechny. Zelené dostávájí každý den.
no zase k těm křepelkám je mi 16let a zvládl jsem si to postavit sám jak říkám mám tři klece, pletivo jsem si objednal na netu za 594kč i s dopravou !! mám tři klece a vyšlo by to možná na 5 měl jsem ho 75cm široké a 10m dlouhé prodávají pouze celou roli (10m) určitě je lepší si klece vyrobit než kupovat to by mohl koupit jenom blázen za tu cenu. Jsem z Opavy možná by bylo dobré psát si na emailu kdyžtak: kurata.dpospech@email.cz

no a já jsem vyrůstal v bytě a zatím ještě v bytě bydlím a mám slepice a křepelky (na chatě) :D

Dalibor

kdy se zabíjí kuřata

Petr | 07.08.2013

ahoj. kdy se přibližně zabíjí kuřata? poprvé se mi vylíhli kuřátka. slepičky si nechám ale kohouty nemůžu. jsou chované venku na dvorku. určitě záleží na druhu to ale nevím. kupoval jsem si je z auta co jezdí po vesnici a prodávají nosnice. jinak kuřata budou mít za pár dnů už 2 měsíce. jinak parádní stranky a ať se ti daří!

Re: kdy se zabíjí kuřata

Autor: Dalibor | 11.08.2013

ahoj to je moc složitá otázka záleží na plemenu ale tak do půl roku když to stihnete je to super :) jak se začnou kohouti rvát tak je musíte zabít podle toho to poznáte nejlíp asi :) A díky moc

:)**

Kača | 30.07.2013

Nevyplati se v dnesni dobe slepici si radsi koupit nez lihen??
Jinak mas super stranky a jde videt ,ze slepicema zijes urcite je to super konicek, ale (nemyslim to zle) budes se chtit venovat slepicim i dobudoucna??

Re: :)**

Autor: Dalibor | 04.08.2013

Ahoj :) je to asi výhodnější koupit si slepici ale proč bych si je měl kupovat když mám líheň a to vylíhnutí mě stojí pár korun :) Mě to nevadí že musím čekat než vyrostou. Já neberu slepice jako zvíře pro užitek já je beru jakože zvíře tak jako někdo psa třeba. Prostě jako domácí mazlíčky když nic jiného nemám. A do budoucna ? No jasně to je pro mě život mít zvířata, které mě budou živit a já je :) Všichni mi říkají že jsem de*il že si myslím že mě to uživí ale jsou stovky možná tisíce lidí kteří se takhle živí. Já v tom nevidím žádný problém a navíc povinné starosti mám ráno a večer a jak všechno pokrmím poklidím a tak tak mám celý den volno. A že si někteří lidi myslí že nebudu mít na nic čas že budu pracovat od rána do večera tak jo jsou takové dny kdy to tak prostě je ale tak dá se zařídit někdo kdo se o to bude starat semnou a na dovolenou nebo někam si v pohodě můžu na týden odjet :) no nevím co tady rozepisovat dál už je to dost dlouhé snad :)

rada o termostatu

prema | 30.06.2013

jakej mas ten termostat a kdes ho koupil.mam nekej taliřovej a nezda se mi presnej dik za radu

Re: rada o termostatu

Autor: Dalibor | 03.07.2013

koupil jsem ho zde: https://www.flajzar.cz/regulace/digitalni-termostat-30-c-az-125-c.htm
ALE JE TO STAVEBNICE !!!! musí se to spájet všechno dohromady, pokud to umíš tak je to v pohodě pokud ne tak je to problém.

Dalibor

stránky

Iva Klásková | 29.05.2013

Ahoj Dájo,stránky máš parádní, moc se mi líbí. Slípky a křepelky jsou krásný a přeji hodně zdaru v tvé zálibě.
Zdraví Iva

Re: stránky

Autor: Dalibor | 31.05.2013

Ahoj, díky moc. Tak prý už máš taky slepice jo ? A kolik ? Ještě asi nesnáší že ? Mi teď žačala už jedna křepelka. Zatím mám kkaždý den jedno vejce :) A od sedmi slepic asi průměrně okolo 5 vajec

Pozdrav Jirku

Dája

Díky za rady, kuřátka jsou na světě !!!

Lucka | 13.04.2013

Díky Daliborovým bleskovým a věcným radám se mi podařilo zajistit vše k zdárnému vylíhnutí krásných kuřátek, 100% úspěšnost ( 5 vajíček - 5 kuřátek). Udělala jsem vše co mi Dalibor poradil, pochopila jsem z jeho emailů, proč má to nebo ono být a tak. Jsem holka z města, o slepicích jsem nevěděla vůbec nic, slepice mám poprvé, líhnutí bylo úžasné. Daliborku DÍÍÍÍIKY !!

Re: Díky za rady, kuřátka jsou na světě !!!

Autor: Dalibor | 13.04.2013

jéé tak to je super, rád poradím a jen pro zajímavost já taky bydlím ve městě v bytě :) a slepice mám od baráku asi 3,5km.

Gratuluji k úspěchu :)

GRATULUJI

Lucka | 02.04.2013

skvělé stránky

Re: GRATULUJI

Autor: Dalibor | 03.04.2013

Díky moc, brzo tu budou i křepelky :D

Pochvala

Michal | 01.04.2013

Máš fakt dobré stránky..V dnešní době Pc,televize koukám že má někdo takový zápal na slepice.

Re: Pochvala

Autor: Dalibor | 03.04.2013

Díky moc, snažím se :)

Záznamy: 101 - 120 ze 147
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>
Přidat nový příspěvek